Vrh D

16.06.2016 sa nám v našej chovateľskej stanici Florentine Rose, SK narodilo 7 krásnych mačiatok. 2 slečny mačičky Dafne a Dorothy a 5 chlapcov kocúrikov Diego, David, Dewil, Denis a Dante. 
 
Hrdými rodičmi sú 
mama: Kiya Nerys Hammamet Yasmine, SK a otec: Eddy of Maine Gorge, CZ. 
 
 
        Mama vrhu D: Kiya Nerys Hammamet Yasmine, SK                Otec vrhu D: Eddy of Maine Gorge, CZ
mama: Kiya Nerys Hammamet Yasmine, SK

Vyrastajú s nami v domácnosti a dávame im veľa lásky, preto nových majiteľov starostlivo vyberáme, aby sa každé mačiatko dostalo do krásneho domova, kde sa bude mať minimálne tak dobre ako u nás, kde sa oň budú starať, hrať sa s ním a milovať ho. 

Fotografie jedotlivých mačiatok a bližšie informácie nájdete v podkategóriách tejto webstránky pod ich menami. / Pictures of kittens you can find in sub-categories of this web page with their names. 

Vysvetlivky/ explanatory notes: 

voľný/-á: mačiatko je voľné na predaj (free - kitten is free for sale)

                    zadaný/-á: o mačiatko bol prejavený záujem, ale nebola zložená záloha (occupied - someone is interested in about the kitten but deposit was not paid yet)

                    rezervovaný/-á: o mačiatko bol prejavený záujem a bola zložená nevratná záloha, mačiatko už nie                                                 je na predaj (reserved - there was paid irreversible deposit for the kitten, kitten is not for sale anymore)

                    predaný/-á: mačiatko je predané a je v novej rodine :) (sold - kitten is sold and it is in her/his new family :)

Mačiatka predávame do nových rodín po dosiahnutí veku minimálne 14 týždňov. V tejto dobe sú mačiatka začipované, odčervené, zaočkované a otestované na FIV, FELV, HCM, s medzinárodným Pet Pasom. Mačiatka predávame na maznáčikov (vykastrované, alebo požadujeme vykastrovať do 8. mesiaca života mačiatka ) alebo na chov - po dohode.